Strona główna I Regulamin zakupów I FAQ's I Kontakt
hurtownia

Nasza oferta hurtowa

Zapraszamy do skorzystania z jednej z największych ofert opon w Europie!

Jeśli prowadzą Państwo działalność w branży oponiarskiej i regularnie kupują opony, zapraszamy do skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty hurtowej w zakresie opon do samochodów osobowych i ciężarowych oraz motocykli.

Korzyści dla odbiorcy hurtowego:

Czy my już się znamy?

Jak się z nami kontaktować?

Na początek prosimy o przesłanie krótkiej wiadomości e-mail na adres Hurtownia@delti.com z zapytaniem zawierającym opis interesujących Państwa opon, dane firmy oraz dane kontaktowe. W ciągu 48 godzin prześlemy Państwu naszą ofertę.

Jak otrzymywać od nas oferty hurtowe?

Kiedy już poznamy Państwa potrzeby, nasza oferta hurtowa zostanie odpowiednio dostosowana. Proponujemy automatyczny przekaz danych. W ten sposób będą Państwo otrzymywać oferty tylko na te opony, które są gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Delticom_Lager_Sehnde

O nas:

Od chwili założenia 15 lat temu, spółka Delticom AG odnotowuje dynamiczny wzrost, stając się jednym z największych europejskich dystrybutorów opon ogółem oraz największym dystrybutorem opon w internecie. Spółka jest notowana na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie S-Dax. Obroty w roku 2015 wyniosły ca. 500 mln. EUR. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.delti.com.

Zarejestruj się


AT BE BG CH CZ DE DK EE ES FI FR GR HR HU IE IT LT LU LV NL NO PL PT RO RS SE SI SK UK
I Strona główna I Regulamin zakupów I FAQ's I Informacje o TPMS I Reguły zwrotu towaru I Sposób płatności I Kontakt I
I Newsletter I Hurtownia I
© 2001-2017 Delticom AG - opony123.pl - 24.02.2017 07:22