Twoja rejestracja w www.opony123.pl  nie powiodła się?
To żaden problem, chętnie Ci pomożemy.

Jesteś nowym użytkownikiem?

Jak przejść do formularza rejestracyjnego? Należy wrócić do strony startowej (Home) i wybrać w górnym prawym polu link ">> Zarejestruj się".
Rejestracja to łatwy i szybki proces. Kolejnym krokiem jest akceptacja Regulaminu oraz wypełnienie formularza rejestracyjnego. Otrzymasz od nas indywidualne ID oraz hasło. Istnieje możliwość zmiany hasła pod linkiem "Moje dane" w rubryce "Dane logowania".

Zapomniałeś hasła?


W tej sytuacji trzeba przejść do strony startowej (Home) i kliknąć na link "Zapomniałeś hasła?". Podaj swoją nazwę użytkownika oraz adres mailowy i wybierz opcję "Prośba o hasło".
Ponieważ hasła są przechowywane w naszym systemie w zaszyfrowanej formie i nie mamy do nich dostępu, wygenerowane zostanie nowe hasło, które wyślemy na podany adres kontaktowy. Istnieje możliwość zmiany hasła po linkiem "Moje dane" w rubryce "Dane logowania".

Zapomniałeś swojego ID ze strony opony123.pl?

Jeśli zapomniałeś swojego ID, wyślij do nas wiadomość na następujący adres mailowy: opony123@delti.com, skontaktujemy się z Tobą telefonicznie poprzez nasz Dział Obsługi Klienta i poinformujemy o Twoich danych dostępu.
W związku z tym, iż przechowywane w naszym systemie hasła są zaszyfrowane, a my nie posiadamy do nich dostępu, ulegną one zmianie.

Powyższe rozwiązania nie są dla Ciebie pomocne?

Jeśli powyższe informacje nie pomogły w rozwiązaniu problemu, prosimy o wysłanie wiadomości na następujący adres mailowy: opony123@delti.com. Nasz Dział Obsługi Klienta niezwłocznie skontaktuje się z Tobą.

Logowanie klientów


Jesteś prywatnym klientem?

Jeśli chcesz kupić opony do swojego pojazdu przez Internet, kliknij tutaj.


Nie jesteś jeszcze klientem?

Zapisz się teraz bezpłatnie

Bezpłatny newsletter sklepu opony123.pl!

Nowości i rekomendacje z całej naszej oferty.

Ciesz się najlepszymi ofertami i ekskluzywnymi promocjami.© 2001-2023 Delticom AG - opony123.pl - swebd10