novelties

Złap okazję i zaoszczędź 3% na zakupie opon i kół kompletnych.

Od 09.12.2022 do 25.09.2022 korzystaj z rabatu -3% przy zamówieniu opon i kół kompletnych. Rabat jest automatycznie odliczany w koszyku - o nic więcej nie musisz się martwić.

Rabat -3% na zakup opon dla partnerów biznesowych

Jak słusznie mówi stara reguła biznesowa: zysk leży w zakupie. Niezależnie od tego, czy prowadzisz warsztat, salon samochodowy, czy też jesteś wyspecjalizowanym sprzedawcą, jesteśmy Twoim kompetentnym i niezawodnym dostawcą online. Dostępne są u nas różne rodzaje opon znanych marek wysokiej jakości do wszystkich popularnych pojazdów. Dostawa jest jak zwykle bezpłatna i realizujemy ją w ciągu 24-48 godzin. Dodatkowo dla wielu przedmiotów dostępna jest usługa wysyłki ekspresowej. Warunki te dotyczą zarówno małych, jak i dużych zamówień. W zależności od rodzaju Twojej działalności zamawiasz według potrzeb swoich klientów indywidualnych.

Alternatywnie możesz samodzielnie założyć magazyn ze wszystkimi dostępnymi u nas oponami. Korzystając z akcji rabatowej, zyskujesz jeszcze niższe warunki zakupu a tym samym wyższą marżę.

Zarejestruj się bez zobowiązań i skorzystaj ze zniżki na opony

Jeśli nie jesteś jeszcze zarejestrowany u nas jako klient biznesowy, możesz to łatwo zrobić online. Jeśli już ze sobą współpracujemy, to przejdź bezpośrednio do obszaru logowania i wprowadź swoją nazwę użytkownika i hasło. W okresie promocji od 12.09.2022 do 25.09.2022 podczas składania zamówień korzystasz z naszego rabatu -3% na opony i koła kompletne. Ponadto: nie ponosisz żadnych kosztów za założenie i prowadzenie konta oraz nie zawierasz żadnych zobowiązań umownych.

Zaopatruj swoich klientów wedle ich potrzeb

Oprócz najlepszych warunków zakupowych na opony udostępniamy Ci naszą rozległą wiedzę. Wspólnie wykorzystujemy efekty współpracy handlu online i offline. Obejmuje to intuicyjnie obsługiwane narzędzia wyszukiwania, w tym kompletny konfigurator kół, aby znaleźć najlepszą kombinację opona-koło dla konkretnego pojazdu klienta. Na indywidualne pytania odpowiedzi udzieli Ci nasza kompetentna infolinia.

Zacznij z nami już teraz i zaoszczędź 3% w ramach akcji rabatowej.

Logowanie klientów


Jesteś prywatnym klientem?

Jeśli chcesz kupić opony do swojego pojazdu przez Internet, kliknij tutaj.


Nie jesteś jeszcze klientem?

Zapisz się teraz bezpłatnie

Bezpłatny newsletter sklepu opony123.pl!

Nowości i rekomendacje z całej naszej oferty.

Ciesz się najlepszymi ofertami i ekskluzywnymi promocjami.© 2001-2022 Delticom AG - opony123.pl - 02.10.2022 00:35
s