Nasza oferta hurtowa

Zapraszamy do skorzystania z jednej z największych ofert opon w Europie!

Jeśli prowadzą Państwo działalność w branży oponiarskiej i regularnie kupują opony, zapraszamy do skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty hurtowej w zakresie opon do samochodów osobowych i ciężarowych oraz motocykli.

Korzyści dla odbiorcy hurtowego:

 • Miliony opon dostępnych w czasie rzeczywistym do natychmiastowej wysyłki, w tym opony rzadko spotykane i ekskluzywne. Jest to możliwe dzięki szerokiej bazie dostawców w całej Europie.
 • Bez minimalnych ilości zamówienia. Można zamówić nawet jedną oponę po cenie dystrybutora.
 • Kompletne ceny ułatwiające porównanie. Koszty dostawy są już wliczone w cenę opony.
 • Specjalne niskie ceny przy wszelkich zamówieniach obejmujących jednorazowo 40 sztuk.
 • Cennik oparty na ofertach hurtowych. Oprócz wszystkich marek ekonomicznych jak i tych z wyższej półki specjalizujemy się w sprzedaży niedrogich marek takich jak Goodride, Nankang, Tristar i inne. Kluczowe znaczenie ma dostępność: w większości przypadków opony produkowane w Azji są dziś dostępne w świetnych cenach.
 • Marka Viking (produkowana przez Continental w Europie) dystrybuowana jest wyłącznie przez Delticom w wielu krajach Unii Europejskiej. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.
 • Oferujemy najlepsze warunki zakupu opon z naszego magazynu głównego, gdzie mamy na stanie wiele najpopularniejszych produktów. Zakupione opony można osobiście odebrać z naszego magazynu w pobliżu Hanoweru (Niemcy) lub też możemy zlecić ich dostawę.
 • Produkty specjalne, które normalnie nie pojawiają się w naszych sklepach internetowych. Zaliczają się do nich opony stare lub wycofane z produkcji oraz produkty z wyprzedaży hurtowych po niebywale niskich cenach.

Czy my już się znamy?

 • Jeśli są Państwo odbiorcą hurtowym w naszym sklepie internetowym dla dystrybutorów www.opony123.pl, prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail z podaniem identyfikatora klienta, a my przekażemy nasze specjalne warunki dla zamówień hurtowych.
 • Jeśli są Państwo naszym dostawcą w handlu elektronicznym, prosimy o podanie, jakie marki Państwa najbardziej interesują, a my przekażemy ofertę po cenach hurtowych. Istnieje szansa, że znajdziemy potrzebne opony, które będziemy mogli Państwu zaoferować na świetnych warunkach.
 • Jeśli są Państwo dystrybutorem opon spoza Europy lub z kraju, gdzie nie funkcjonuje nasz sklep internetowy, możemy zaoferować ceny z dostawą lotniczą, transportem morskim lub lądowym, bez wymogu minimalnego zamówienia.

Jak się z nami kontaktować?

Na początek prosimy o przesłanie krótkiej wiadomości e-mail na adres Hurtownia@delti.com z zapytaniem zawierającym opis interesujących Państwa opon, dane firmy oraz dane kontaktowe. W ciągu 48 godzin prześlemy Państwu naszą ofertę.

Jak otrzymywać od nas oferty hurtowe?

Kiedy już poznamy Państwa potrzeby, nasza oferta hurtowa zostanie odpowiednio dostosowana. Proponujemy automatyczny przekaz danych. W ten sposób będą Państwo otrzymywać oferty tylko na te opony, które są gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Delticom_Lager_Sehnde

O nas:

Od chwili założenia 15 lat temu, spółka Delticom AG odnotowuje dynamiczny wzrost, stając się jednym z największych europejskich dystrybutorów opon ogółem oraz największym dystrybutorem opon w internecie. Spółka jest notowana na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie S-Dax. Obroty w roku 2015 wyniosły ca. 500 mln. EUR. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.delti.com.

Logowanie klientów


Jesteś prywatnym klientem?

Jeśli chcesz kupić opony do swojego pojazdu przez Internet, kliknij tutaj.


Nie jesteś jeszcze klientem?

Zapisz się teraz bezpłatnie

Bezpłatny newsletter sklepu opony123.pl!

Nowości i rekomendacje z całej naszej oferty.

Ciesz się najlepszymi ofertami i ekskluzywnymi promocjami.© 2001-2024 Delticom AG - opony123.pl - swebc19