Nasza oferta hurtowa

Zapraszamy do skorzystania z jednej z największych ofert opon w Europie!

Jeśli prowadzą Państwo działalność w branży oponiarskiej i regularnie kupują opony, zapraszamy do skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty hurtowej w zakresie opon do samochodów osobowych i ciężarowych oraz motocykli.

Korzyści dla odbiorcy hurtowego:

 • Miliony opon dostępnych w czasie rzeczywistym do natychmiastowej wysyłki, w tym opony rzadko spotykane i ekskluzywne. Jest to możliwe dzięki szerokiej bazie dostawców w całej Europie.
 • Bez minimalnych ilości zamówienia. Można zamówić nawet jedną oponę po cenie dystrybutora.
 • Kompletne ceny ułatwiające porównanie. Koszty dostawy są już wliczone w cenę opony.
 • Specjalne niskie ceny przy wszelkich zamówieniach obejmujących jednorazowo 40 sztuk.
 • Cennik oparty na ofertach hurtowych. Oprócz wszystkich marek ekonomicznych jak i tych z wyższej półki specjalizujemy się w sprzedaży niedrogich marek takich jak Goodride, Nankang, Tristar i inne. Kluczowe znaczenie ma dostępność: w większości przypadków opony produkowane w Azji są dziś dostępne w świetnych cenach.
 • Marka Viking (produkowana przez Continental w Europie) dystrybuowana jest wyłącznie przez Delticom w wielu krajach Unii Europejskiej. W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt.
 • Oferujemy najlepsze warunki zakupu opon z naszego magazynu głównego, gdzie mamy na stanie wiele najpopularniejszych produktów. Zakupione opony można osobiście odebrać z naszego magazynu w pobliżu Hanoweru (Niemcy) lub też możemy zlecić ich dostawę.
 • Produkty specjalne, które normalnie nie pojawiają się w naszych sklepach internetowych. Zaliczają się do nich opony stare lub wycofane z produkcji oraz produkty z wyprzedaży hurtowych po niebywale niskich cenach.

Czy my już się znamy?

 • Jeśli są Państwo odbiorcą hurtowym w naszym sklepie internetowym dla dystrybutorów www.opony123.pl, prosimy o przesłanie nam wiadomości e-mail z podaniem identyfikatora klienta, a my przekażemy nasze specjalne warunki dla zamówień hurtowych.
 • Jeśli są Państwo naszym dostawcą w handlu elektronicznym, prosimy o podanie, jakie marki Państwa najbardziej interesują, a my przekażemy ofertę po cenach hurtowych. Istnieje szansa, że znajdziemy potrzebne opony, które będziemy mogli Państwu zaoferować na świetnych warunkach.
 • Jeśli są Państwo dystrybutorem opon spoza Europy lub z kraju, gdzie nie funkcjonuje nasz sklep internetowy, możemy zaoferować ceny z dostawą lotniczą, transportem morskim lub lądowym, bez wymogu minimalnego zamówienia.

Jak się z nami kontaktować?

Na początek prosimy o przesłanie krótkiej wiadomości e-mail na adres Hurtownia@delti.com z zapytaniem zawierającym opis interesujących Państwa opon, dane firmy oraz dane kontaktowe. W ciągu 48 godzin prześlemy Państwu naszą ofertę.

Jak otrzymywać od nas oferty hurtowe?

Kiedy już poznamy Państwa potrzeby, nasza oferta hurtowa zostanie odpowiednio dostosowana. Proponujemy automatyczny przekaz danych. W ten sposób będą Państwo otrzymywać oferty tylko na te opony, które są gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Delticom_Lager_Sehnde

O nas:

Od chwili założenia 15 lat temu, spółka Delticom AG odnotowuje dynamiczny wzrost, stając się jednym z największych europejskich dystrybutorów opon ogółem oraz największym dystrybutorem opon w internecie. Spółka jest notowana na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie S-Dax. Obroty w roku 2015 wyniosły ca. 500 mln. EUR. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.delti.com.


Jesteś prywatnym klientem?

Jeśli chcesz kupić opony do swojego pojazdu przez Internet, kliknij tutaj.


Nie jesteś jeszcze klientem?

Zapisz się teraz bezpłatnie