Opony do kamperów: Sprzedaż dodatkowa z najlepszymi marżami

Wohnmobil Reifen

Dobrym przykładem spontaniczności jest cieszenie się wolnością w „mobilnym hotelu“. Podróż kamperem jest coraz popularniejszym sposobem spędzania urlopu. Nie ograniczają nas wówczas kwestie związane z planowaniem noclegu w hotelu lub też ścisłe trzymanie się wyznaczonych tras wycieczkowych.

Dla Ciebie jako Sprzedawcy opon taka tendencja rynkowa może oznaczać tylko jedno: szansę na wzrost obrotu i wysokie marże.

Okazja na osiągnięcie wysokich marż ze sprzedaży opon do kamperów

Dlaczego? Aby móc cieszyć się wolnością na swoich czterech kołach, właściciele kamperów są zdani na Twoją pomoc jako specjalistę od opon i karoserii. Twoi klienci, oprócz utrzymywania pojazdu w należytej kondycji technicznej, muszą zadbać o niezawodne oraz odpowiednio nośne ogumienie. Są oni często gotowi inwestować duże kwoty, gdyż chodzi w końcu o powodzenie ich najbliższej podróży.

Pełen asortyment i najlepsze ceny dla klientów biznesowych – również bez własnej przestrzeni magazynowej

Co to oznacza dla Ciebie? Nawet jeśli nie specjalizujesz się w kamperach, to warto skorzystać z szansy na dodatkowe transakcje dzięki właściwemu doradztwu i sprzedaży odpowiednich opon Twoim klientom. Właśnie w obszarze ogumienia do kamperów możesz wygenerować atrakcyjne marże. Nie musisz przy tym nawet dysponować własnym magazynem.

Skorzystaj z zalet kupna sklepie opony123.pl


  • Rozszerz swój asortyment – miej dostęp do wszystkich popularnych rozmiarów
  • Wszystkie znane marki np. Continental, Michelin, Pirelli lub Maxxis
  • Najlepsze warunki zakupu już od pierwszej transakcji
  • Oszczędzaj swoje zasoby: przechowywanie opon w centralnym magazynie Delticom
  • Pełna elastyczność: darmowa wysyłka, brak minimalnej ilości sztuk w zamówieniu, brak dodatkowych kosztów
  • Bez kosztów dostawy
  • Kompetentni doradcy i fachowa obsługa klientów B2B

Czy jesteś sprzedawcą opon, prowadzisz wyspecjalizowany warsztat kamperów, jesteś sprzedawcą tego typu pojazdów, lub też posiadasz ich flotę na wynajem – oszczędzaj zasoby, pozostań elastyczny i podejmij dodatkową działalność. To proste, bezpłatne i niewiążące!



Sprawdź nas: Zarejestruj się już teraz jako sprzedawca!



Więcej informacji odnośnie opon do kamperów:

Opony typu CP:

Opony do kamperów muszą spełniać odpowiednie kryteria. Tak zwane „opony CP” zostały opracowane i dopuszczone do zastosowania w kamperach.

Nazwa „CP“ oznacza „Camping“. Chodzi tutaj o opony typu C („Commercial“ lub też „Cargo“), które są zoptymalizowane do szczególnych warunków, jak chociażby długi okres postoju kampera. Opony CP są produkowane między innymi przez marki Michelin i Continental.

Opony typu CP zostały przewidziane do pojazdów kempingowych i posiadają wzmocnioną konstrukcję. W swojej budowie podobne są do opon typu C i tym samym zapewniają wysoką nośność. Dzięki znacznie wyższemu ciśnieniu powietrza, opony typu CP cechują się wyższym indeksem ciężkości, co z kolei sprawia, że są bardziej odporne na uszkodzenia mechaniczne. Wzmocnienie jest wykonane wielowarstwowo, jak np. w oponie 205/55 R16 99 CP V. Tym samym ogumienie te jest odporne na odkształcenia podczas długotrwałego postoju.


Doradztwo i sprzedaż opon do kamperów: skorzystaj z tej szansy!

Czy właściciele kamperów przychodzą do Twojego warsztatu by przygotować się na urlop? Bardzo dobrze! Zatem przyjrzyj się dokładnie przede wszystkim oponom i sprawdź czy nie są odkształcone lub nie wykazują innych uszkodzeń. Skontroluj również trzymanie ciśnienia powietrza oraz oznaki zużycia. Warto zwrócić uwagę także na datę produkcji, gdyż ze względu na długie okresy postojów – często w niekorzystnych warunkach pogodowych – stan opon jest bagatelizowany lub też poza zasięgiem wzroku.

Również tutaj potrzebna jest Twoja ekspercka rada i serwis. Sklep opony123.pl z chęcią wesprze Cię odpowiednim asortymentem z najlepszymi warunkami zakupu i bez dodatkowych kosztów.


Jesteś prywatnym klientem?

Jeśli chcesz kupić opony do swojego pojazdu przez Internet, kliknij tutaj.


Nie jesteś jeszcze klientem?

Zapisz się teraz bezpłatnie