Oświadczenie o ochronie danych osobowych w firmie Delticom

ostatnio zmieniane 12.07.04

Wiemy, że ostrożne obchodzenie się z Państwa danymi osobowymi jest dla Państwa bardzo ważne. Z tego powodu cenimy Państwa zaufanie, i dlatego Delticom skrupulatnie obchodzi się z tymi informacjami. Na wypadki, kiedy dane osobowe ( i dane użytkownika) są używane w celach wykraczających poza umowę, użytkownik musi na to użycie wyrazić zgodę. Ta zgoda może zostać odwołana w każdym momencie, z ważnościa na przyszłość.

Podmiot odpowiedzialny

Podmiotem odpowiedzialnym w znaczeniu ustawy o ochronie danych osobowych jest Delticom AG, Brühlstraße 11, 30169 Hanower, Niemcy.

Ściąganie i korzystanie z osobowych danych naszych klientów

Informacje, które otrzymujemy od Państwa pomagają nam zrealizować Państwa zakupy w Delticom. Używamy tych informacji do realizacji zamówienia, wysyłki towaru i wykonania usług, jak i do realizacji płatności. Państwa danych używamy także w trakcie komunikacji z Państwem na temat zamówień, produktów, usług i ofert marketingowych (patrz: komunikacja drogą mailową), a także by aktualizować nasz bank danych i by utrzymać i pielęgnować Państwa konta u nas a także do tego by przedstawić testy i zdania naszych klientów np. na www.testopon.com albo na www.opony123.pl  i polecać Państwu produkty i usługi, które mogłyby Państwa zainteresować. Używamy Państwa danych także do tego by poprawiać naszą firme i stronę sklepu, by zapobiegać nadużyć na naszej stronie  i by umożliwić osobom trzecim wykonanie technicznych, logistycznych lub innych usług na nasze zlecenie.

Zbieramy następujące informacje:

Co to ma wspólnego z cookies?

Wygodne zakupy w Delticom

Czy Delticom przekazuje otrzymane informacje dalej?

Informacje o naszych klientach są dla nas ważne i pomagają nam zoptymalizować naszą ofertę. Przekazujemy  otrzymane informacje wyłącznie w następujących przypadkach: Zawsze przy przekazywaniu danych osobowych osobom trzecim w wyżej wymienionym zakresie, danych w krajach poza Europejskim Obszarem Gospodarczym (EOG), zapewniamy, że informacje te przekazywane są zgodnie z tym ośwadczeniem i ustawą o ochronie danych osobowych.

Jak bezpieczne są moje dane?

Do jakich informacji mam wgląd?

Maja Państwo wgląd do wszystkich informacji o Państwa koncie i interakcjach z firmą Delticom.

Jakie mam możliwości wyboru?

Wskazówki

Jeśli mają Państwo pytania dotyczące ochrony danych osobowych w firmie Delticom, prosimy o opisanie -- możliwie dokładnie -- na datenschutz@delti.com , a my postaramy się rozwiać Państwa wątpliwości. Nasza firma zmienia się i tak samo zmieniają sie oświadczenie o ochronie danych jak i warunki użytkowania. Zastrzegamy sobie prawo do informowania Państwa w pewnych odstępach czasu o obowiązujących w naszej firmie wytycznych. Mimo to powinni Państwo regularnie odwiedzać naszą stronę i brać zmiany pod uwagę. Tak długo jak nie ma innych regulacji, użytkowanie wszystkich danych, które posiadamy o Państwie i Państwa kontach, podlega temu oświadczeniu. Zapewniamy Państwa, że istotne zmiany w naszym oświadczeniu o ochronie danych osobowych, które moga prowadzić do słabszej ochrony już otrzymanych danych, będziemy  przeprowadzać zawsze za zgodą klientów, których zmiana dotyczy.

Tematy pokrewne

Informacje, które nam Państwo podają
Państwo podają nam informacje gdy czegos szukają , kupują , biora udzial w loterii, wypełniaj ankietę  lub gdy rozmawiaja Państwo z pracownikami naszego Biura Obsługi Klienta. Podają nam Państwo np. informacje, jeśli szukają danego  produktu, robią zamówienie -- włącznie z podaniem numeru telefonu, bez którego nie możemy zrealizować zamówienia -- przez Delticom lub podają dane w Państwa koncie klienta ( prosimy zwrócic uwagę, że Państwo utrzymują pod pewnymi warunkami więcej kont, jeśli są Państwo u nas zarejestrowani pod różnymi adresami mailowymi); jeśli wypełniają Państwo ankietę; lub jeśli przygotowują Państwo komentarze  konsumenckie na www.testopon.com lub www.opony123.pl jak i gdy Państwo korzystają z innych ofert usług, gdzie są Pąństwo osobiście informowani o pewnych ofertach, np. newsletter z Delticom.

Informacje, które nam Państwo przy tych okazjach podają, mogą być następujące: nazwisko, adres, numer telefonu, informacje o karcie kredytowej, nazwisko osoby do której zostaną wysłane produkty, włącznie z jej adresem i numerem telefonu, adresy mailowe innych osób, maile wysłane do nas, dane finansowe, włącznie z Państwa numerem dowodu.

Informacje z innych źródeł
Przykłady informacji, które otrzymujemy z innych źródeł, zawierają zaktualizowane dane o adresie dostawy i zamówienia od naszych firm dostawczych, których używamy by zaktualizować nasz bank danych, by następne zamówienia dostarczać pewniej i by zapewnić komunikację z Państwem, informacje o kontach, płatnościach, jak i o dane o wypłacalności, których używamy by odkryć nadużycie, szczególnie oszustwo, i do tego by móc zaoferować Państwu konkretne usługi finansowe i formy płatności.
Informacje, do których mają Państwo dostęp
Przykłady informacji, do których mają Państwo łatwy dostęp w Delticom'ie: do tej kategorii należą informacje o wcześniejszych zamówieniach, dane osobowe (włącznie z nazwiskiem, adresem mailowym, hasłem) newsletter Delticomu, informowanie o specjalnych ofertach, włącznie z Państwa historią zamówień i przez Państwa już stworzonymi komentarzami  konsumenckimi  na www.testopon.com lub www.opony123.pl.
Zarejestruj się
AROdatenschutz Mon Jun 17 08:53:59 2019© 2001-2019 Delticom AG - opony123.pl - swebd8