Nasza oferta hurtowa

Zapraszamy do skorzystania z jednej z największych ofert opon w Europie!

Jeśli prowadzą Państwo działalność w branży oponiarskiej i regularnie kupują opony, zapraszamy do skorzystania z naszej konkurencyjnej oferty hurtowej w zakresie opon do samochodów osobowych i ciężarowych oraz motocykli.

Korzyści dla odbiorcy hurtowego:

Czy my już się znamy?

Jak się z nami kontaktować?

Na początek prosimy o przesłanie krótkiej wiadomości e-mail na adres Hurtownia@delti.com z zapytaniem zawierającym opis interesujących Państwa opon, dane firmy oraz dane kontaktowe. W ciągu 48 godzin prześlemy Państwu naszą ofertę.

Jak otrzymywać od nas oferty hurtowe?

Kiedy już poznamy Państwa potrzeby, nasza oferta hurtowa zostanie odpowiednio dostosowana. Proponujemy automatyczny przekaz danych. W ten sposób będą Państwo otrzymywać oferty tylko na te opony, które są gotowe do natychmiastowej wysyłki.

Delticom_Lager_Sehnde

O nas:

Od chwili założenia 15 lat temu, spółka Delticom AG odnotowuje dynamiczny wzrost, stając się jednym z największych europejskich dystrybutorów opon ogółem oraz największym dystrybutorem opon w internecie. Spółka jest notowana na Frankfurckiej Giełdzie Papierów Wartościowych w segmencie S-Dax. Obroty w roku 2015 wyniosły ca. 500 mln. EUR. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy na stronę www.delti.com.

Zarejestruj się© 2001-2019 Delticom AG - opony123.pl - 17.06.2019 00:33